VIDEO

Exteriér 4-roch novostavieb.

Vizualizácia návrhu záhradných úprav štyroch novostavieb rodinných domov v novej lokalite- obec Slaská, neďaleko Žiaru nad Hronom.

Verejný park.

Úplná rekultivácia obecného parku. Prestarnuté dreviny boli posúdené ako nebezpečné a choré, takže po ich odstránení vznikne nová oddychová zóna pre obyvateľov a návštevníkov obce.

Moderná záhrada.

Vizualizácia návrhu záhradných úprav s terasou, vírivkou a záhradným domčekom.

Záhrada v ročných premenách.

Záhrada s celoročným využitím, počas každého počasia a celodenne i v noci, aj vďaka osvetleniu.

Sadové úpravy exteriéru firmy.

Vizualizácia sadových úprav exteriéru novostavby výrobnej haly. Komlexný návrh bol úspešne zrealizovaný.

Výhľad na jazero.

Komplexný návrh sadových úprav spolu s návrhom interiéru prístavby k domu. Harmonické prepojenie interiéru s exteriérom.

Rodinná mestská záhrada.

Prestrešená terasa, prístrešok pre auto, záhradný domček v modernom štýle. Nechýbajú ani detské prvky a výsadby.

Prírodná záhrada vo svahu.

Dve odstupňované terasy, chodník zarezaný do svahu a prírodné výsadby, pripomínajúce lúku. Príjemný oddych, ktorý doprajeme všetkým.

Vidiecka záhrada.

Prístrešok pre auto, vstupné chodníky, grilovacia terasa, spevnenie svahov. Výsadby podporujúce vidiecky štýl záhrady.

Relax v záhrade. 

Terasa s grilom tienená drevenou pergolou, trávnik olemovaný záhonmi a úžitková časť. Radosť relaxovať, aj pestovať zdravú zeleninku.

Exteriér reštauračného zariadenia.

Dominantou je jazero s vodnými chŕličmi. Vysadené brehy jazierka, okrasné rybičky, posedenie na lavičke, hrajúce sa deti. Príjemný relax spojený s gurmánskym zážitkom.

Záhrada so zvýšenými záhonmi. 

Zvýšená tienená terasa, zvýšené záhony lemujúce dom a chodník vysadené pestrou zmesou kvitnúcich kríkov a trvaliek. Vzrastné stromy zabezpečia tieň a súkromie.

Realizácia jazierka.

Jazierko s vyvieračkou prispieva šumom a pohybom vody k príjemným chvílam v záhrade. Vysadené brehy prepoja jazierko so záhradou.

Vizualizácia jazierka.

Do záhrady doplnené prírodné jazierko s vyvieračkou  z prírodného kameňa. Brehy jazierka vysadené kvitnúcimi krami a trvalkami.

Projekt verejného parku- námestie s fontánou.

Centrom námestíčka je zrekonštruovaná fontána s moderným opláštením. Pribudnú spevnené plochy s mobiliárom, trojpergola na tienenie a okrasná zeleň. Tento priestor je určený na obnovenie sociálnych kontaktov v príjemnom prostredí.

Projekt verejného parku- part pre staršie deti a mládež. 

V strednej časti parku sú navrhnuté prvky pre voľnočasové aktivity starších detí /štveračky, hrazdy, bradlá, zaujímavé je vytvarovanie údolia a kopca./  Tieniaci prístrešok v modernom minimalistickom štýle, ktorý bude využívať najmä mládež.

Projekt verejného parku – zóny pre menšie deti.

Aktívny relax menších detí. Hrad so štyrmi vežami s rebríkmi, schodmi, lávkami, štveračkami, šúchaľkou, hojdačky…Na osvieženie počas horúcich letných dní slúži prvok vytvárajúci vodnú hmlu. Radosť a relax pre mladých.

Rekultivácia trávnika.

Vyzerá váš trávnik zúfalo, je plný krtincov, alebo je tam viac buriny ako trávy? Starý trávnik odstránime, nainštalujeme závlahy,položíme sieť proti krtom, položíme nové trávne drny a vaša záhrada sa rozžiari krásnou trávnatou plochou.

Realizácia záhrady-veľkorysé plochy a svahy

Komplikovanejšie terénne úpravy, veľkorysé plochy trávnika s vysadenými pestrými záhonmi. Svahy spevnené kamennými balvanmi a rôznymi frakciami andezitového štrku.

Záhrada služi aj po rokoch.

Pozrite si, ako vyzerá nami založená záhrada po rokoch. Rozrastené výsadby, mohutné stromy, záhrada rozkvitla do krásy. Abstraktné línie potoka a jazierka vytvorene z drte a štrku.

Záhrada s históriou.

Záhrada po rokoch so vzrastnými drevinami a vodnými prvkami.

Jarné farebné inšpirácie.

S príchodom jari a na začiatku každej sezóny pripravujeme pre vás nové kolekcie rastlín. Vždy sa snažíme osloviť čo najpestrejšou ponukou a hlavne kvalitou. Na jar 2018 letí levanduľová, nebesky modrá, millennial pink i pastelovo žltá – ktorej dáte prednosť vy? Tešíme sa na vás.