O NÁS

GARDEN DESIGN

Firma bola založená v roku 1999 manželmi, ktorí sú piliermi firmy doteraz. Zaoberáme sa záhradnou architektúrou, realizáciami a predajom okrasných rastlín.

Vznik firmy nadviazal na projekčnú činnosť Ing. Ľubice Sobôtkovej, ktorá kreslila projekty záhrad pre súkromné firmy. Postupne sa činnosť firmy rozšírila aj o realizáciu naprojektovaných záhrad. Realizácie záhrad zastrešuje Ing. Ivan Sobôtka. Dnes firma ponúka všetky činnosti a služby spojené s projektovaním a realizáciou okrasných záhrad.
V roku 2001 sa začalo budovať sídlo firmy, ktoré je súčasne aj predajňou okrasných rastlín (plocha 1,5 ha). Nachádza sa v Hliníku nad Hronom v okrese Žiar nad Hronom. Záhradné centrum ponúka široký sortiment okrasných drevín, trvaliek a letničiek, kompletný sortiment výrobkov firmy Rain bird (na objednávku) so zameraním na automatické závlahy.  Predajňa ďalej ponúka substráty, mulčovací materiál, hnojivá a trávne osivá.

PONÚKAME

Od roku 1999 s každým novým projektom nám pribúdajú nielen spokojní zákazníci, ale aj skúsenosti a profesionálna zručnosť. Neustále sa vyvíjame a používame inovatívne postupy a materiály. Oslovte nás a staňte sa našimi spokojnými zákazníkmi.

AKO PRACUJEME

Od prvého stretnutia so zákazníkom cez vypracovanie projektu až po konečnú realizáciu

ZADANIE

Prvé stretnutie so zákazníkom prebieha v sídle firmy Garden Design. Po prejednaní predstáv zákazníka a predstavení našich služieb sa dohodneme na obhliadke pozemku a prípadnom zameraní jestvujúceho stavu, zhotovení fotodokumentácie a kompletácie podkladov pre projekt.Cena projektu resp. štúdie závisí od rozlohy, zložitosti a celkového riešenia danej plochy. Pre viac informácií ohľadne ceny, prípadne upresnenia postupu, nás navštívte v sídle našej firmy v záhradnom centre Hliník nad Hronom.

PROJEKTY

Z podkladov a zadania zákazníka vypracujeme štúdiu v mierke s rozmiestnením jednotlivých stavebných a záhradných prvkov, rozmiestnením záhonov a solitérnej zelene, z pohľadov na riešený priestor sú zrejmé aj terénne úpravy a doporučené materiály na finalizáciu plôch. Po prejednaní a odsúhlasení  štúdie sa dopracuje projektová dokumentácia jednotlivých prvkov, výsadbový plán, projekt závlah, osvetlenia.

REALIZÁCIA

Na základe vypracovaného projektu  je možné vypracovať cenovú ponuku na realizáciu daného projektu ako celku, prípadne vybraných profesií, následne harmonogram prác, prípadnú súčinnosť s inými firmami podieľajúcimi sa na realizácii. Upresníme jednotlivé detaily a materiály a zrealizujeme dohodnuté práce k plnej spokojnosti zákazníka.

NAVŠTÍVTE NÁS

v našom ZÁHRADNOM CENTRE v Hliníku nad Hronom, ktoré je zároveň sídlom firmy. Tešíme sa na vás.