NAŠE SLUŽBY

ČO PONÚKAME

Komplexné služby v záhradníctve: od vypracovania projektu, cez kompletnú realizáciu sadových úprav záhrad a verejných priestorov, spojené so širokou ponukou okrasných rastlin a doplnkového sortimentu do záhrad v našom záhradnom centre.

Vyberte si z ponuky našich služieb a využite naše dlhoročné skúsenosti pri  tvorbe návrhu a realizácii  práve vašej záhrady ako obytného priestoru.

PROJEKTY ZÁHRAD

Máte to šťastie, že disponujete priestorom okolo vášho domu, ale neviete ako ho upraviť, aby bol užívateľný, udržiavateľný ale hlavne, aby ste sa v ňom cítili príjemne a mohli tu relaxovať a oddychovať s celou rodinou a priateľmi? Pomôžeme vám vyriešiť priestor podľa vašich predstáv. Pripravíme pre vás štúdiu s rozmiestnením prvkov, prípadne projekt jednotlivých častí riešeného priestoru.

ZISTIŤ VIAC

REALIZÁCIE

Každý projekt priestoru je jedinečný, nakoľko sa šije na mieru jeho užívateľa a zohľadňuje nielen požiadavky a predstavy klienta, ale aj dannosti pozemku, lokalitu, architektúru domu, použité materiály a mnoho ďalších faktorov. Po vypracovaní projektu sa môžeme pustiť do realizácie.

ZISTIŤ VIAC

ZÁHRADNÉ CENTRUM

Pozývame vás na návštevu záhradného centra. Prídite si vybrať z ponuky rastlín a záhradného materiálu, alebo len sa potešiť z príjemného prostredia, či načerpať inšpiráciu a pozitívnu energiu.

ZISTIŤ VIAC

VIDEO

Pozrite si videá z našich najnovších projektov a realizácií.

ZISTIŤ VIAC